Nowości

Spędzasz urlop za granicą? Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej. Polisa na 5 dni to koszt ok. 26zł. Polisę możesz zakupić przez naszą stronę online dla Siebie i Twojej Rodziny. Leczenie po wypadku kosztuje więcej niż ubezpieczenie!

Francuskie plakietki ekologiczne zostały wprowadzone w Paryżu, Grenoble, Lille i mieście Lyon. Pojazdy, które chcą wjechać do tych miast muszą posiadać plakietkę ekologiczną. Obowiązek ten od 01.04.2017 obejmuje także pojazdy zarejestrowane poza Francją. Plakietki możesz kupić w Polsce w PZM

Winiety edycji 2017 do Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Rumunii oraz Węgry  w sprzedaży w Polsce w sieci PZM !  Przygotuj się do podróży i zakup winiety autostradowe przed wyjazdem. Nie szukaj za granicą, nie czekaj w kolejkach! Kupuj legalne winiety tylko w punktach PZM !

Informujemy, że dostępna jest już nowa wersja Informatora dla kierowców na sezon LATO 2017. Zachęcamy do zakupu płyty lub do wykupienia abonamentu internetowego do strony PZM INFO na cały rok za jedyne 24zł. Tylko w PZM te informacje sa sprawdzone i aktualizowane we współpracy z FIA!

Zaplanuj bezpieczne wakacje. Skorzystaj z porad MSiT. Od 7 kwietnia obowiązują nowe procedury narzucone przez Komisję Europejską, dotyczące przekraczania zewnątrznych granic UE. Wszystkie osoby, które przekraczają granice UE będą poddawane szczegółowej kontroli.

Nasze biuro w tym roku obchodzi 60 lecie nieprzerwanej działalności. Biuro obsługuje turystów motorowych w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznyc, sprzedaży ubezpieczeń oraz informacji turystycznej.Promocja na imprezach sportowych rozpoczęta.Obchody odbędą się jesienią tego roku podczas World Travel Show w Nadarzynie.

SUPER WAKACJE NA CAMPINGACH ! Mamy jeszcze wolne domki na wakacje na najładniejszych campingach w Europie. Zakwaterowanie w luksusowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. Serdecznie zapraszamy do zapozniana się z aktualnymi ofertami. 

Przedłużamy zgłoszenia na wycieczki caravaningowe  .  Zapraszamy jeszcze na imprezę zagraniczną od 14 września po raz pierwszy grupowo do Słowenii: Bledu, Ljublany i Postojnej. Zapraszamy są jeszcze wolne miejsca. Namówcie swoich przyjaciół. Zdecyduj się już dziś !

Serdecznie zapraszamy na rejsy po rzekach Europy, podczas których zobaczycie Państwo najbardziej urokliwe stolice naszego kontynentu. Do 30.06.2017 zniżka 150 Eur/os. na wybrane rejsy. Zwiedzaj Europę niebanalnie i podziwiaj europejskie miasta z pokładów luksusowych statków AROSA. 

Informujemy, iż w PZM zostały zmienione zasady wystawiania i wydawania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

 

Info o nas - PZM Travel....

BIURO PZM-TRAVEL JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

soboty 10:00-14:00

 Dokładny adres biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail: btm@pzmtravel.com.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń, dokumenty drogowe, bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Assistance zagraniczne pojazdu
Assistance zagraniczne pojazdu
78
 
Francuska plakietka ekologiczna
Francuska plakietka ekologiczna
45.5
 
Słowenia 2A - winietka roczna
Słowenia 2A - winietka roczna
503.5
 
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
83
 
Czechy - winietka 10 dniowa dla pojazdow do 3,5 t
Czechy - winietka 10 dniowa dla pojazdow do 3,5 t
68.5