60 lecie BTM PZM w Polsce
 

W roku 1957 zostało utworzone w Polskim Związku Motorowym - Biuro Turystyki Motorowej , ktore miało za zadanie organizację wypoczynku w kraju i zagranicą , wczasów i wyjazdów wycieczkowych dla polskich turystów zmotoryzowanych.

Ponadto w biurze można wyrobić dokumenty i ubezpieczenia związane z wyjazdami zagranicznymi własnymi pojazdami.

Biuro Turystyki Motorowej jest jednym z najdłużej i nieprzerwanie dzialającym biurem turystyki w kraju. Z naszych usług korzystało i korzysta nadal wiele tysięcy zadowolonych turystów. co roku trafia wielu nowych kierowców którym pomagamy w organizacji wyjazdu: przygotowujemy dla nich komplet dokumentów, sprawdzamy pojazd do bezpiecznego i udanego wyjazdu rodzinnego lub służbowego.

W tym roku obchodzimy  okrągłą rocznicę 60 lecia. Obchody 60 lecia odbędą się jesienią tego roku. Biuro wraz z patronami honorowymi ,medialnymi i partnerami handlowymi organizuje jesienią tego roku Konferencję poświeconą naszej działalności i oferowanych usługach dla polskich kierowców.
Patronami honorowymi są PZM, Polska Izba Turystyki,
Patronami medialnymi  są "Jedynka" - Program 1- Polskie Radio SA, Auto Świat oraz Polski Caravaning.
Partnerami handlowymi są Signal Iduna Polska SA, WARTA SA, InterRisk SA oraz ERV.

Informacje o Jubileuszu znajdziecie Państwo na imprezach sportowych m.in na Torze w Słomczynie,na MP w Caravaningu w Świdnicy, na M.Europy w Motocrossie w Gdańsku oraz na innych,

Słuchaj o nas w radiowej "Jedynce" , czytaj w Auto Świat oraz na portalu Polskiego Caravaningu.

DZIAŁANIA PROMOCYJNE JUBILEUSZU

1. W miniony weekend na Torze Słomczyn odbyły się Międzynarodowe zawody kartingowe Rok Cup Poland 2017 gdzie promowalismy nasz Jubileusz 60 lecia

Relacja zdjęciowa:

     

Więcej nowych informacji o Jubileuszu wkrótce.

aktualizacja 09-08-2017