Kup winiety po drodze

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w sprzedaży, w biurach PZM i licencjonowanych punktach PZM, dostępne są wszystkie winietki na autostrady w Europie na 2017 rok.

Kupując wcześniej winiety u nas w punktach PZM jedziecie Państwo lepiej przygotowani, oszczędzacie czas i wiele nerwów, związanych z szukaniem punktu sprzedaży na kolejnych granicach, w nocy. Kupując winiety w PZM jestes pewny, że są one legalne od licencjonowanego i pewnego dostawcy !
Najniższa cena w złotych . Sprawdź i przekonaj się a ponownie kupisz u tylko nas na stacjach. Otrzymasz Fakturę Vat.

Jesli nie kupiłes winiety wcześniej to możesz jeszcze kupić w drodze na wypoczynek, tylko na licencjonowanych PZM  stacjach benzynowych: Shell : Częstochowa, Poczesna k.Częstochowy ( S1 ), Shell Mikołów, Shell Żory, Shell Katowice, Shell Jastrzębie Zdr. Shell Jasienica  (S1) Shell Żywiec i ostatnia stacja ARGE w Cieszynie i Kantor w Chałupkach/Ostrawa STACJE CZYNNE 24H !

WYKAZ BIUR SPRZEDAŻY PZM i punktów licencyjnych PZM ( aktualne ADRESY)

Zachęcamy do wczesniejszego zakupu wszystkich sprzedawanych winiet w Polsce w naszym sklepie internetowym PZM SKLEP.

Serdecznie zapraszamy po winiety oraz ubezpieczenia podróżne i zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej na której umieszczamy oferty specjalne, pakiety ubezpieczeniowe , ubezpieczenia członkowskie www.pzm.pl . www.pzmtravel.com.pl,

Polecamy również serwis PZM INFO, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje o sytuacjach na drogach w Europie oraz o zmieniających się przepisach drogowych.