Nowości

Wybierasz się na południe Europy samochodem? Nie masz winiety?  Kup legalnie winiety 2020 na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Poczesna, Częstochowa, Katowice, Mikołów, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr. Jasienica, Żywiec, Chałupki Kantor Stacje czynne przez 24h.

2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND - PGE National Stadium in Warsaw, May 16, 2020 at. 19:00. Last free tickets in sector D20. The packages offer hotels with tickets for Speedway Fans is now available on our website BOOK PACKAGE, Last tickets !

Jedziesz na Ferie? Kup na narty polisę. Nie kupiłeś, kup teraz nawet w drodze. U nas 10% promocja WARTA TRAVEL. Oferta dla naszych Klientów dokonujących zakupu ubezpieczeń turystycznych. Szeroki zakres ubezpieczenia do wykupienia tylko tutaj online - płatne kartą kredytową . Warta - od 100 lat warta zaufania !

Zapraszamy na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix , 1 sierpnia 2020 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Kup bilet w pakiecie obejmujący : bilety oraz nocleg w najlepszym hotelu. W sprzedaży bilety na trybunę D (pod dachem, pierwszy łuk), otwartą trybunę M . Liczba biletów i pokoi ograniczona. Biletów u organizatora brak.

Uprzejmie informujemy, iż posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020: Czechy , Austria, Słowenia, Szwajcaria, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria. Zapraszamy do zakupu w naszym biurze, do licencjonowaych punktów PZM lub wysyłkowo przez PZM SKLEP.

IMPREZY CARAVANINGOWE 2020. Zapraszamy na zloty wycieczkowe wiosną do Włoch (Rzym, Neapol, Capri, Sorrento) na Litwę a we wrześniu na imprezę objazdową do Hiszpani. Po drodze Barcelona, Madryt, a następnie zwiedzanie i wypoczynek w słonecznej Andaluzji. Formularze zgłoszeniowe są już dostępne na stronie.

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy Indii o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

Oferta samolotowa . Zwiedzaj Rzym, Neapol, Wilno, Barcelonę, Malagę i Madryt. Zarezerwuj teraz krótkie pobyty, spędż weekend w najciekawszych miejscach, dołącz do naszych grup caravaningowych i zwiedzaj z przewodnikiem PZM Travel po polsku najpiękniejsze miasta Europy.

Litwa Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych , busów i autokarów ! Można kupić te opłaty - także w naszym biurze. Winiety można nabyć w biurze w Warszawie lub wysyłkowo przez PZM Sklep.

WAKACJE 2020 NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH W EUROPIE Z SUNCAMP HOLIDAYS! Zakwaterowanie w luksusowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają unikalne doświadczenie. Obiekty SunLodge znajdują się na kempingach wokół jeziora Garda, na półwyspie Istria, w Holandii, Austrii, nad Morzem Śródziemnym i Adriatykiem. Serdecznie zapraszamy do zapozniana się z aktualnymi ofertami. 

 

Informacja - Komunikaty

BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek             08:00-18:00
sobota ( do końca lutego ) 10:00-14:00


 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
45.5
 
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
100.5
 
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
120.5