Nowości

Winieta na autostrady Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Bułgaria. eWiniety elektroniczne-kupisz  PZM Sklep bez kosztów przesyłki - zaplać szybki przelew a winietę otrzymasz także dziś. Kupuj w naszych biurach PZMot. Nie kupuj z nieznanej strony online lub nielegalnego pośrednika (systemowe płatności kartą online). PZMot legalnie od 70 lat.

Zapraszamy na wypoczynek na poczatku lipca na wakacje w naszych komfortowych domkach  typu SunLodge z klimatyzacją. Suncamp holidays to organizator wakacji w domkach na najpiękniejszych campingach w Europie: Union Lido, Marina di Venezia, Lanterna, Zaton, Strasko, Bella Italia. Wolne domki .Sprawdź co tydzień aktualne oferty: suncamp.pl

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz.  WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów online przez nasz link- płatny kartą kredytową . Nowe rozszerzone OWU 2022 obejmuje pandemię, żywioły oraz bezpieczny dom na czas wakacji. Ceny te same co w Warcie a nawet ze Zniżką 10% od PZMot.

Upoważnienie do przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej podpisany przez właściciela pojazdu to ostatnio bardzo pożądany dokument! Jest on często niezbędny za granicą dla osób udającym się nieswoim samochodem. U nas możesz zakupić takie upoważnienie na różny okres czasu. Zamów teraz wysyłkowo

Przypominamy turystom wypoczywającym w Europie a podróżującym samochodem że m.in Albania i Macedonia nie uznają polskiego OC i należy posiadac druk "Zielonej Karty". Po bezpłatny druk polisy zgloś się przed wyjazdem do swojego ubezpieczyciela bo bedziesz musiał zapłacić na granicy nawet 100 euro.

Wyjeżdżasz na wakacje do Bułgarii. Zapraszamy do zakupu eWiniety w naszym biurze PZM lub online PZM Sklep kupisz na nastepny dzień albo nawet z drogi , zapłac i przyslij potwierdzenie przelewu- na prosbę wysyłamy link do płatności Blik. Zakup w godzinach pracy biura ( pracujemy także  zdalnie w weekendy 8.00-22.00 -  ale nie w nocy ).

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Koszt to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobyt i daje zniżki na campingu. Posiadacz z maks 9 osob. wspólnie podróżującymi jednym pojazdem są objęci ubezpieczeniem OC w od wypadków lub szkód na campingu. Posiadacz karty ma 10% zniżki na ubezpieczenie od Signal Iduna - Kup teraz

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki ( zezwolenia urzędowe ) zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki zamów przez PZM Sklep

Czy potrzebujesz wypoczynku w Szwajcarii ! Czy wiesz że u nas możesz kupić całoroczną winietę na autostrady ( Szwajcaria 2022 ) . Kupuj także legalnie i bezpiecznie eWiniety na Austrię i Czechy, tylko w PZMot.

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy krajow Afryki czy Bliskiego Wschodu o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

 

Informacje - Komunikaty

GODZINY PRACY BIURA :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota: 10:00 - 14:00 ( sezonowo do 15.09 )
niedziela : biuro nieczynne

Ważne informacje: Sklep wysyłkowy jest zdalnie czynny w każdy weekend ! Mozesz kupić winiety w sobotę i niedzielę 8-22 ! Nie pracujemy 24h . Uwaga: Składasz zamówienie, zapłać na konto,dokładnie czytaj opis produktów, czekaj na potwierdzenie. Winietę wystawia pracownik a nie jest generowana automatycznie ! Aby wjechać na autostradę musisz otrzymac od nas potwierdzenie zakupu-winietę w pliku pdf !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:office.pzmtravel@pzm.pl, e-mail:sklep@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Austria - opłata 10dniowa
Austria - opłata 10dniowa
65
 
Estonia - 1 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Estonia - 1 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
57.5
 
Łotwa - 1 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Łotwa - 1 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
57
 
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
166
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
77.5