Nowości

2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND. We would like to invite you to the sixth edition of the speedway Grand Prix tournament at the PGE National Stadium in Warsaw, which will be held on May 16, 2020 at. 19:00. The offer of accommodation in Warsaw hotels with tickets for the best tribunes D17, D20 for foreign Speedway Fans is now available on our website BOOK PACKAGE

2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND. Zapraszamy na szóstą edycję żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie, która  zostanie rozegrana 16 maja 2020 godz. 19:00. Na starcie zobaczymy aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika. Oferta noclegów z biletami na trybuny D17, D20 dla Klientów zagranicznych i krajowych jest już dostępna na naszej stronie SPRAWDŹ OFERTĘ 

Litwa Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych , busów i autokarów ! Można kupić te opłaty - także w naszym biurze. Winiety można nabyć w biurze w Warszawie lub wysyłkowo przez PZM Sklep.

WAKACJE 2020 NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH W EUROPIE Z SUNCAMP HOLIDAYS! Zakwaterowanie w luksusowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają unikalne doświadczenie. Obiekty SunLodge znajdują się na kempingach wokół jeziora Garda, na półwyspie Istria, w Holandii, Austrii, nad Morzem Śródziemnym i Adriatykiem. Serdecznie zapraszamy do zapozniana się z aktualnymi ofertami. 

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Koszt karty to jedynie 45 zł, a uprawnia ona do zniżek na 1500 kampingach w 26 krajach Europy, także w Polsce. Kupując kartę w PZM dodatkowo otrzymasz kod rabatowy uprawniający do 20% zniżki na ubezpieczenie KL i NNW w TU Signal Iduna.

To już ostatnia chwila, żeby zarezerwować Rejs na morzu w promocyjnej cenie. Sprawdź nasze programy rejsów z polskim pilotem na SEZON 2019/2020. Przelot samolotem i opłaty portowe w cenie!  Zapraszamy do naszego biura lub do rezerwacji online.

Jedziesz na wakacje? Kup polise nawet po drodze  U nas  10% promocja WARTA TRAVEL Oferta specjalna dla  naszych Klientów dokonujących zakupu ubezpieczeń turystycznych. Szeroki zakres ubezpieczenia do wykupienia online - płatne kartą kredytową . Warta - warta zaufania !

Planujesz aktywny letni wypoczynek ? U nas dostępne są SPECJALNE PROMOCJE dla klientów wyjeżdżających zagranicę ! Wyjątkowe oferty cenowe w pakietach na  ubezpieczenia assistance samochodowe z polisą dla kierowcy na 30 dni! Oferta klubowa - teraz dla wszystkich kierowców ! Kup teraz.

Od 1.10.2018 kierowcy w naszym kraju nie muszą wozić dowodu rejestracyjnego i polisy OC. W dalszym ciągu trzeba mieć przy sobie prawo jazdy. Przypominamy że na wyjazd zagraniczny musicie zabrać ze sobą wszystkie dokumenty pojazdu. Jadącym autem pożyczonym polecamy Upoważnienie PZM.

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy Indii o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

 

Informacja - Komunikaty

Biuro czynne :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota NIECZYNNE

Uwaga: październik - listopad - grudzień w soboty nieczynne

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
85.5
 
Słowacja  - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
65.5
 
LV - opłata 1 dniowa B
LV - opłata 1 dniowa B
40.5
 
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
120.5
 
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
76.5