Nowości

Wybierasz się na południe Europy samochodem? od 13 czerwca mozesz wyjeżdżać turystycznie ! Nie masz winiety?  Kup legalnie winiety 2020 na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Częstochowa, Katowice, Mikołów, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr. Bielsko Biała, Jasienica, Żywiec, granica Chałupki sklep HORTUS Stacje czynne 24h.

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

Winiety na autostrady w Słowenii edycji 2020 w sprzedaży w PZM. Informujemy że jako jedyni w kraju posiadamy licencję na dystrybucję winiet w autoryzowanych punktach z naklejką. Tylko w punkcie z tą naklejką DARS kupisz legalnie sprzedawane winiety .

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie ! Nie zapomnij o ubezpieczeniu na podróż z rabatem od PZM- KUP TERAZ

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Kempingi w Polsce i w Europie już są otwarte i bezpieczne. Koszt karty to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem OC w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH w SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH, przyczepach z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge na najlepszych kempingach w Chorwacji, na Węgrzech, w Slowenii, we Włoszech- SunBonus dla stałych klientów. Dostępne domki  Zaton Lanterna Lido Marina di Venezia. Sprawdź aktualne promocje na sierpnień.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  oraz Danii przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Wakacje aktywne w kraju. Jeśli jeździsz na rowerze, możesz u nas wykupić ubezpieczenie. Pomoc dla każdego, kto jeździ na rowerze i ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Pakiet zawiara NNW i Odpowiedzialność cywilną. Tylko 82 zł za 3 miesiące.

Litwa i  Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupićw biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są już otwarte.

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji? Zarezerwuj wakacje nad morzem, w centrum miasta lub w idyllicznych willach. Dobra oferta zapewnia najlepsze zakwaterowanie dla całej rodziny! Odwiedź najlepsze regiony i miejsca np. Dubrownik, Split, Vodice, Rogoznica, Rovinj, Pula lub Crikvenica . Zarezerwuj teraz, wczasy na każdą kieszeń.

 

Informacja - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10.00 - 14.00 (sezonowo czerwiec-sierpień)

 

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.

Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze w związku COVID-19. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
85
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
76.5
 
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
164
 
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
100.5