Nowości

Chorwacja: otwarto nowy most między Splitem a wyspą Ciovo. Francja od 1 lipca we Francji obowiązuje nowe ograniczenie prędkości na drogach krajowych. Dozwoloną prędkość zmniejszono z 90 kilometrów na godzinę do 80. J Sprawdź na co jeszcze warto zwrócić uwagę podróżując po Europie.

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji? Już teraz zapoznaj się z ofertą domów wakacyjnych w Chorwacji i zarezerwuj wymarzone wczasy. Odwiedź najlepsze miejsca w Chorwacji, takie jak Dubrownik, Split, Vodice, Rogoznica, Rovinj lub Crikvenica i dowiedz się, dlaczego wszyscy o nich mówią!

Przygotuj się do wakacyjnych pobytów na campingach! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pakietów zawierających kartę CCI oraz ubezpieczenie kosztów leczenia w Europie. Dostępne są trzy warianty ubezpieczenia - roczne, 60dniowe i miesięczne. 

Winiety na zagraniczne autostrady KUPUJ tylko w sieci PZM!  Nie szukaj na granicach, nie czekaj w kolejkach na stacjach! Winiety można wcześniej kupić w naszych Punktach Obsługi, a także wysyłkowo przez PZM Sklep.   U nas w sieci PZMot od 16 lipca taniej winieta transitowa Słowenia 7 dni-  80,50 zł.

Spędzasz urlop za granicą? Wybierasz się na wakacje? Udany wypoczynek bez przykrych niespodzianek - tylko z polisą! Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej. Polisę możesz zakupić online przez naszą stronę  albo w naszym biurze.

Polecamy nasze imprezy dla caravaningowców pod koniec wakacji na Slowacji i na Węgrzech. Uwaga: najbliższy wyjazd  na zlot 87 FICC Rally 27.7 -04.8.2018 w Berlinie .

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii i Francji przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

PRZYGOTUJ SIĘ DO PODRÓŻY Z PZM INFO! Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów i wzmożonego ruchu na drogach. Wiele osób po raz pierwszy udaję się w podróż po Europie własnym pojazdem. Jak przygotować się do takiej podróży? Co należy sprawdzić i załatwić przed wyjazdem? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami!

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy Indii o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą propozycją rejsu z polskim pilotem "Antyczna Podróż". Pakiet napojów w cenie! Już od 762 euro/os/cena całkowita! Transport Autokarem z Warszawy w Cenie!

 

Info o nas - PZM Travel Sp. z o.o.

BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10:00-14:00


 Dokładny adres biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Assistance drogowe w Polsce 1 rok
Assistance drogowe w Polsce 1 rok
85
 
Austria- winietka 10-dni dla pojazdów do 3,5 t
Austria- winietka 10-dni dla pojazdów do 3,5 t
58.5
 
E-rovinieta 7-dniowa  kategoria B
E-rovinieta 7-dniowa kategoria B
43
 
Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
81.5
 
D1 e-matrica tygodniowa
D1 e-matrica tygodniowa
73