Nowości

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Koszt karty to jedynie 45 zł, a uprawnia ona do zniżek na 1500 kampingach w 26 krajach Europy, także w Polsce. Kupując kartę w PZM dodatkowo otrzymasz kod rabatowy uprawniający do 20% zniżki na ubezpieczenie KL i NNW w TU Signal Iduna.

Kobieta za kierownicą na wakacje- Jedyne przedwakacyjne kursy doskonalenia  jazdy w zmiennych warunkach , woda, słonce, symulator dachowania, skid car . Warszawa -Bemowo, cena 550 zł za kurs 6 godzin- 3 terminy przed wakacjami. Zapisz się już teraz- tylko 9 miejsc na kursie ! Najbliższy kurs 16 czerwca

Winiety edycji Austria 2019  - można kupić w sieci biur PZM  tradycyjne winiety 10-dniowe  2-miesięczne i roczne 2019. Po winiety elektroniczne a także  jednorazowe przejazdy na odcinki A13 Brenner, A10 Tauern zapraszamy do pzmsklepu. Jedziesz do Włoch, kup wcześniej winietę + bezkolejkowy przejazd Brenner - w pakiecie taniej. Zakup tylko w godzinach pracy biura !

Spędzasz Majówkę za granicą? Wybierasz się na wakacje? Udany wypoczynek bez przykrych niespodzianek - tylko z polisą! Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej. Polisę możesz zakupić online - Z 10% ZNIŻKĄ po zalogowaniu do  PZM Sklep.

Imprezy caravaningowe 2019 . Dominującym kierunkiem  wyjazdów wycieczkowych dla posiadaczy kamperów jest Francja i Chorwacja.   We wrzesniu nowość - Grecja - już tylko 2 wolne miejsca . Zapoznaj się z programami. Rezerwacja na zloty w Chorwacji tylko do15 maja. Ilość miejsc ograniczona.

WCZASY LETNIE - WOLNE DOMKI NA CAMPING RESORTS W EUROPIE. Zarezerwuj już teraz wakacje w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. UWAGA: W sezonie głównym ograniczona ilość wolnych domków.Wypoczywaj z nami SUNCAMP HOLIDAYS

Dobra wiadomość dla wypoczywających w Bułgarii. Jedziesz samochodem na majówkę lub na wakacje? Od teraz możesz u nas kupić w biurze PZM , stacji Shell lub w naszym sklepie wysylkowym winietę autostradową. Nowość - weekendowa 39 PLN. Serdecznie zapraszamy !

Wyjeżdżasz w daleką egzotyczną podróż? Wszelkie informacje na temat szczepień oraz podróży egzotycznych z dziećmi znajdziesz na naszej podstronie PZM INFO. Przypominamy o ubezpieczeniu KL i NNW. Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej i nie obowiązuje poza EU. Polisę możesz zakupić online - ZE ZNIŻKĄ logując się do PZM Sklep.

Dania, Litwa Łotwa - plakietki ekologiczne i winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych ! Od 20.02.2019 można kupić te opłaty elektronczne także w naszym biurze. W Polsce, plakietki będzie można nabyć wysyłkowo przez PZM Sklep.

Przygotuj się do całorocznych pobytów na campingach! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą łączoną zawierającą  Kartę CCI oraz Ubezpieczenie kosztów leczenia . Dostępne są warianty ubezpieczenia - roczne i 30 dniowe  do 65 roku życia lub roczne dla młodzieży do 30 roku życia ( teraz tylko 89 zł)

 

Informacja - Komunikaty

Biuro czynne :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10:00-14:00 - zapraszamy w dniach 13 kwietnia, 27 kwietnia, 11 maja, 25 maja. Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

E-rovinieta 7-dniowa  kategoria B
E-rovinieta 7-dniowa kategoria B
44
 
E-rovinieta 7-dniowa  kategoria A
E-rovinieta 7-dniowa kategoria A
28
 
D1 - opłata miesięczna, e-winieta
D1 - opłata miesięczna, e-winieta
107.5
 
Via Card 25 EUR
Via Card 25 EUR
135.5
 
Szwajcaria - opłata roczna
Szwajcaria - opłata roczna
170.5