Nowości

Litwa, Łotwa i Estonia - winiety na autostrady i inne drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupić w biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwarte.

Wybierasz się na południe Europy samochodem?  Nie masz winiety?  Kup legalnie winiety 2020 na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Częstochowa, Katowice, Mikołów, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr. Bielsko Biała, Jasienica, Żywiec, granica CZ Chałupki sklep HORTUS , granica SK Barwinek KantorBar - Stacje czynne 24h.

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH 2021 w SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge są na najlepszych kempingach w Chorwacji, Austrii i we Włoszech. SunBonus dla stałych klientów. Sprawdź aktualne promocje na WEEKEND MAJOWY 2021 (campingi Marina di Venezia, Union Lido, Zaton)

Spędzasz urlop w Polsce? Jeśli tak, to zachęcamy do wykupienia ochrony na wypadek nieszcześliwych wypadów NNW spowodowanych podczas wyjazdu. Działa również podczas uprawiania sportów za dodatkową opłatą. Ubezpieczenie Warta to oferta dla każdego podróżującego po Polsce .

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie ! Nie zapomnij o ubezpieczeniu na podróż z rabatem od PZM- KUP TERAZ

Od 1 lutego 2020 dostępna jest całoroczna winieta na autostrady w Słowacji. Winieta ważna jest od dnia zakupu - przez 365 dni łącznie z dniem, który oznaczony został jako początek jej ważności. Winiety można zakupić w naszych biurach obsługi oraz w PZM Sklep.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pobytów - nie tylko weekendowych - w polskich pałacach i zamkach, podczas których zobaczycie Państwo najbardziej urokliwe zamki-hotele. Wyjątkowe atrakcyjne pobyty. Zamieszkaj jak książę, poczuj dawne czasy i skorzystaj z polskiej staropolskiej gościnności.

Zapraszamy na rejs promem po morzu Bałtyckim. Spełnij marzenia o morskiej przygodzie. W ofercie również rejsy Andrzejkowe! Odkryj urok wyprawy wielkim statkiem pełnym tajemnic i magii. Gwarantowana dobra zabawa! 

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

 

Informacje - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

sobota: nieczynne  (od dnia 25 września 2020)

Sklep wysyłkowy nieczynny w każdy weekend ! Nie kupisz winiety z soboty na niedzielę ! Czytaj Regulamin Sklepu !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

D1- opłata 10dniowa, e-winieta
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
76.5
 
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
112.5
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
65
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180