Nowości

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH w SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH, przyczepach z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge na najlepszych kempingach w Chorwacji, Austrii i we Włoszech. SunBonus dla stałych klientów.
Dostępne domki: Zaton, Lanterna, Park Umag, Union Lido, Cavallino. Sprawdź aktualne promocje.

Posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020:  Granice otwarte dla turystów praktycznie w całej Europie. Mozna podróżować, mozna kupować winiety w biurach PZM lub wybranych stacjach sieci Shell . Kupuj winietę tylko od jedynego autoryzowanego sprzedawcy w kraju - PZM. Nie kupuj z niepewnego źródła !

Litwa i  Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupićw biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwarte.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Zgodnie z informacją ministra Gulyasa, Węgry od 1 września zamykają swoje granice na pobyt dla ruchu turystycznego. Przywrócono kontrole na granicach. Tranzyt nadal jest możliwy wyznaczonymi trasami z możliwościa zatrzymania na stacjach benzynowych. Kupuj przed wyjazdem winiety w PZM.

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie ! Nie zapomnij o ubezpieczeniu na podróż z rabatem od PZM- KUP TERAZ

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Kempingi w Polsce i w Europie już są otwarte i bezpieczne. Koszt karty to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem OC w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

Winiety na autostrady w Słowenii edycji 2020 w sprzedaży w PZM. Informujemy że jako jedyni w kraju posiadamy licencję na dystrybucję winiet w autoryzowanych punktach z naklejką. Tylko w punkcie z tą naklejką DARS kupisz legalnie sprzedawane winiety . Możesz jechać do Słowenii - nie ma ograniczeń.

Wakacje aktywne w kraju. Jeśli jeździsz na rowerze, możesz u nas wykupić ubezpieczenie. Pomoc dla każdego, kto jeździ na rowerze i ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Pakiet zawiara NNW i Odpowiedzialność cywilną. Tylko 82 zł za 3 miesiące.

 

Informacje - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10.00 - 14.00 (sezonowo czerwiec-wrzesień)

Sklep wysyłkowy nieczynny w każdy weekend ! Nie kupisz winiety z soboty na niedzielę ! Czytaj Regulamin Sklepu !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
100.5
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
164
 
Praga, Budapeszt, Wiedeń
Praga, Budapeszt, Wiedeń
64
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
70.5