Nowości

Winiety na autostrady w Słowenii edycji 2020 już w sprzedaży. Informujemy że jako jedyni w kraju posiadamy licencję na dystrybucję winiet w autoryzowanych punktach z naklejką. Tylko z tą naklejką kupisz legalnie sprzedawane winiety.

Wreszcie udało się otworzyć ostatni odcinek budowanej od 50 lat autostrady M11 Newa, łączącej Moskwę z Petersburgiem. Choć budowę ukończono już kilka tygodni temu, to dopiero od środy 27 listopada można przejechać całą wybudowaną M11 Newa

Imprezy caravaningowe sezon 2020. Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych na przyszły rok. Zapraszamy na zloty wycieczkowe na Litwę oraz do Włoch (Rzym, Neapol). We wrześniu planujemy imprezę objazdową do Hiszpani. Po drodze Barcelona, Madryt, a następnie zwiedzanie i wypoczynek w słonecznej Andaluzji. 

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.12.2019 wchodzą do sprzedaży następujące WINIETY EDYCJI 2020: Czechy (roczne), Austria (10 dni, 2 miesiące, rok), Szwajcaria (rok). Winiety roczne są ważne przez 14 miesięcy od 01.12.19 do 31.01.2021. Zapraszamy do zakupu w naszym biurze, do licencjonowaych punktów PZM lub przez PZM SKLEP.

Planujesz aktywny zimowy wypoczynek we Włoszech lub Austrii ? Już teraz do 31 marca dostępny  SPECJALNY PAKIET dla Kierowcy! Wyjątkowe oferty cenowe w pakietach na  ubezpieczenia narciarskie oraz assistance samochodowe ! Of Tylko 111 zł za 30 dni

Wyjeżdżasz za granicę? Czy przygotowałes swoje auto do podróży? Czy zebrałeś wymagane dokumenty ? Czy kupiłeś polisy? PZM INFO przygotował krótki poradnik, o zimowych wymaganiach za granicą.

WAKACJE 2020 NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH W EUROPIE Z SUNCAMP HOLIDAYS! Zakwaterowanie w luksusowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają unikalne doświadczenie. Obiekty SunLodge znajdują się na kempingach wokół jeziora Garda, na półwyspie Istria, w Holandii, Austrii, nad Morzem Śródziemnym i Adriatykiem. Serdecznie zapraszamy do zapozniana się z aktualnymi ofertami. 

To już ostatnia chwila, żeby zarezerwować Rejs na morzu w promocyjnej cenie. Sprawdź nasze programy rejsów z polskim pilotem na SEZON 2019/2020. Przelot samolotem i opłaty portowe w cenie!  Zapraszamy do naszego biura lub do rezerwacji online.

2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND. We would like to invite you to the sixth edition of the speedway Grand Prix tournament at the PGE National Stadium in Warsaw, which will be held on May 16, 2020 at. 19:00. The offer of accommodation in Warsaw hotels with tickets for the best tribunes D17, D20 for foreign Speedway Fans is now available on our website BOOK PACKAGE

 Jedziesz na narty? Pamiętaj o wykupieniu ubezpieczenia! Karta NFZ-  to za mało na leczenie wypadkowe lub odpowiedzialność cywilną na stoku ! Wykup polisę narciarską przez naszą stronę online dla Siebie i Twojej Rodziny. Leczenie po wypadku kosztuje więcej niż ubezpieczenie!

 

Informacja - Komunikaty

BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10:00-14:00

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Słowacja  - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
65.5
 
Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
85.5
 
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
120.5
 
E-rovinieta 7-dniowa  kategoria A
E-rovinieta 7-dniowa kategoria A
30
 
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
89.5