Nowości

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom zdrowych i pogodnych Świąt pełnych miłości i wzajemnej życzliwości. Radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań przy rodzinnym stole.

Wybierasz się na południe Europy samochodem? Nie masz winiety?  Możesz kupić winiety na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Poczesna, Częstochowa, Katowice, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr.Jasienica, Żywiec, Chałupki Kantor oraz na stacji ARGE CIESZYN.  Stacje czynne przez 24h.

Kobieta za kierownicą na wakacje- Jedyne przedwakacyjne kursy doskonalenia  jazdy w zmiennych warunkach , woda, słonce, symulator dachowania, skid car . Warszawa -Bemowo, cena 550 zł za 6 godzin 4 terminy przed wakacjami

Dobra wiadomość dla wypoczywających w Bułgarii. Jedziesz samochodem na majówkę lub na wakacje? Od teraz możesz u nas kupić w biurze lub w sklepie wysylkowym winietę autostradową .Serdecznie zapraszamy !

WCZASY LETNIE - WOLNE DOMKI NA CAMPING RESORTS W EUROPIE. Zarezerwuj już teraz wakacje w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści. W sezonie głównym ograniczona ilość wolnych domków.Wypoczywaj z nami SUNCAMP HOLIDAYS

Mamy jeszcze w sprzedaży ostatnie BILETY na BOLL WARSAW FIM SGP 2019. Zawody żużlowe odbedą się 18 maja 2019 godz. 19:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Dostępne są ostatnie wolne BILETY NA DOLNĄ BRAZOWĄ TRYBUNĘ D20. Hit oferta - 2 ostanie pokoje w hotelu Novotel Centrum plus bilety na trybunę D20 - cena 700 zł za 2 osoby. 

Imprezy caravaningowe 2019 . Dominującym kierunkiem  wyjazdów wycieczkowych dla posiadaczy kamperów jest Francja.  28.05-01.06.19 Zamki nad Loarą, 02-08.06.19 Prowansja - tylko 4 wolne miejsca. We wrzesniu nowość - Grecja - już tylko 3 wolne miejsca . Zapoznaj się z programami. Rezerwuj od dziś. Ilość miejsc ograniczona.

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Koszt karty to jedynie 45 zł, a uprawnia ona do zniżek na 1500 kampingach w 26 krajach Europy, także w Polsce. Kupując kartę w PZM dodatkowo otrzymasz kod rabatowy uprawniający do 20% zniżki na ubezpieczenie KL i NNW w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

Wyjeżdżasz w daleką egzotyczną podróż? Wszelkie informacje na temat szczepień oraz podróży egzotycznych z dziećmi znajdziesz na naszej podstronie PZM INFO. Przypominamy o ubezpieczeniu KL i NNW. Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej i nie obowiązuje poza EU. Polisę możesz zakupić online - ZE ZNIŻKĄ logując się do PZM Sklep.

Spędzasz Majówkę za granicą? Wybierasz się na wakacje? Udany wypoczynek bez przykrych niespodzianek - tylko z polisą! Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej. Polisę możesz zakupić online - ZE ZNIŻKĄ przez naszą stronę  PZM Sklep.

 

Informacja - Komunikaty

Biuro czynne :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10:00-14:00 - zapraszamy w dniach 13 kwietnia, 27 kwietnia, 11 maja, 25 maja. Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
82.5
 
D2- opłata 10dniowa, e-winieta
D2- opłata 10dniowa, e-winieta
141.5
 
D1 - opłata miesięczna, e-winieta
D1 - opłata miesięczna, e-winieta
107.5
 
Litwa - 1 dniowa winieta dla autobusów kat.M3
Litwa - 1 dniowa winieta dla autobusów kat.M3
62
 
Austria  - opłata roczna, pojazdy do 3.5t
Austria - opłata roczna, pojazdy do 3.5t
437