Kupuj legalnie winiety w PZM

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w sprzedaży w naszej sieci biur PZM i na wybranych stacjach Shell są dostępne wszystkie winiety na autostrady w Europie na 2017 rok, do poniższych państw:

  • Austria (10-dniowe, 2-miesięczne, roczne)
  • Czechy (10-dniowe, miesięczne, roczne)
  • Szwajcaria - winieta całoroczna na pojazd lub przyczepę ważna od 01.12.2017 do 31.01.2019
  • Słowacja (10-dniowe, 30-dniowe, roczne) - winieta elektroniczna
  • Węgry (10-dniowe, 30-dniowe, roczne) - winieta elektroniczna
  • Rumunia (7-dniowe, 30-dniowe, 90-dniowe, 12miesięczne) - winieta elektroniczna

 

Przypominamy, że do winiet elektronicznych (Węgry, Słowacja, Rumunia) wymagane są dane pojazdu z dowodu rejestracyjnego tj. numer rejestracyjny, kategoria pojazdu, a także, w przypadku winiety rumuńskiej, numer VIN. Prosimy o przygotowanie tych danych przed zakupem winiet.
Wszystkie winiety są datowane w punkcie sprzedaży. Wystawiamy Faktury VAT.

Dokładne informacje na temat kategorii pojazdów i aktualne ceny znajdują sie na stronie: OPŁATY DROGOWE W EUROPIE oraz w opisach produktów w PZM SKLEP

Kupując wcześniej legalnie winiety u nas w sieci PZM jedziecie Państwo lepiej przygotowani, oszczędzacie czas i wiele nerwów, związanych z szukaniem punktu sprzedaży na kolejnych granicach. Kupując winiety w PZM jesteś pewny, że są one od licencjonowanego i autoryzowanego sprzedawcy!
Prosimy o kontakt z wybranym punktem PZM i sprawdzenie aktualnego stanu magazynowego winietek w punkcie sprzedaży (czy są dostępne wszystkie rodzaje winiet).

                                                              

Winiety są także na wybranych i oznakowanych punktach PZM na stacjach benzynowych Shell: Shell Jasienica (S1) Shell Żywiec, Shell Mikołów, Shell Żory, Shell Tychy, Shell Zabrze oraz Shell Poczesna k/Częstochowy (S1), ostatnia stacja ARGE w Cieszynie. STACJE CZYNNE 24H !

WYKAZ BIUR SPRZEDAŻY PZM i punktów licencyjnych PZM , Uwaga: nie wszystkie punkty mają pełen asortyment winiet!