Winiety 2019 Austria Elektroniczne - Kup w PZM

Od 1 grudnia w sprzedaży w sieci biur  PZM - Winiety na Austrię - tradycyjne naklejki ( bez nr pojazdu ) i elektroniczne ( nr pojazdu )

Nowość w PZM . Dla właścicieli pojazdów osobowych do 3,5 t oraz  motocykli wprowadzamy do sprzedaży w sklepie internetowym wygodną alternatywę dla winiet austriackich w postaci naklejek – winietę elektroniczną. 

Dokładnie tak jak winiety w formie naklejek, również winiety elektroniczne dostepne są w trzech wariantach:

- 10 dniowym

- 2 miesięcznym

- rocznym

Zalety winiety elektronicznej:

1. Winieta jest powiązana z numerem rejestracyjnym pojazdu. Dzięki niej unikniesz naklejania i zdrapywania naklejki z przedniej szyby.

2. Dzięki winiecie elektronicznej w przypadku uszkodzenia/stłuczenia szyby nie potrzebujesz winiety zastępczej i nie musisz starać się o zwrot kosztów, czy wymianę. Oszczędzasz czas.

Po zakup winiety elektronicznej zapraszamy do naszego  sklepu internetowego  ale wyjazd pojazdu będzie możliwy po realizacji zamówienie czyli po zaksiegowaniu wpłaty i wpisaniu danych do systemów autostradowych tych krajów czyli najwczesniej kolejnego dnia / wieczorem!

Wprowadziliśmy również sprzedaż opłat jednorazowych przejazdów - dodatkowo płatnymi odcinkami autostrad i tuneli na terenie Austrii:
A10 Karawanken, A11 Tauern oraz A13 Brenner - zakup wygodny przez sklep internetowy


Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą Specjalną łączonego ( pakietowego) zakupu Winiety 10 dniowej  oraz przejazdu A13 Brenner - zakup przez sklep internetowy

TERAZ WYGODNIEJ - BEZ STANIA W KOLEJCE DO ZAPŁATY NA BRAMCE !