Wycieczki promowe 2020

 

Super oferta na 2020 rok to najlepsza okazja by świętować w większym gronie! Przed kolejnym rokiem pełnym pracy warto się zrelaksować i odkryć nowe, niebanalne miejsce na wspólną wyprawę. Na statkach Stena Line czeka morska przygoda, a za horyzontem – piękna Skandynawia. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie wspólny wyjazd!


Rejsy wycieczkowe to idealne połączenie wyśmienitej zabawy ze zwiedzaniem Skandynawii.  Można się tu zachwycić pięknymi miasteczkami i poczuć klimat nadmorskich wakacji. Odkryj malowniczą przyrodę!

Uczestnicy wrócą do domu zachwyceni pięknem Szwecji, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania!

 

 

 

 

SUPER OFERTA ZIMOWA

KARLSKRONA I KALMAR

   Poznajcie malownicze krajobrazy Szwecji oraz niezwykłą                 przeszłość dwóch historycznych miast: Karlskrony i Kalmaru.          Zainspirujcie się unikatowymi zabytkami, pięknem przyrody oraz fascynującą szwedzką kulturą południowej Szwecji.

 

Już od 444zł/os.

 

Wypłynięcia: od 07.02.2020


WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

 

 

 

 

 

SUPER OFERTA WIOSENNA

KOPENHAGA I MALMÖ

 Wyjazd przepełniony atrakcjami. Poznaj najpiękniejsze miasta południowej Skandynawii podczas jednej wycieczki, z noclegiem w wygodnym  hotelu.Wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Malmo i Kopenhadze– 2 dni w południowej Szwecji i Danii.

Już od 789zł/os.

Wypłynięcia: od 24.04.2020

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

 

 

 

POŁUDNIOWA SMÅLANDIA

                            WOKÓŁ JEZIORA ÅSNEN

To kraina „Emila ze Smålandii”, gdzie piękna skandynawska przyroda spotyka się z zaskakującymi miejscami. Odwiedź niezwykłe Muzeum Szkła w Växjö i zajrzyj do średniowiecznej   katedry ze słynnym szklanym ołtarzem i tajemniczym kamieniem runicznymi.

Już od 559zł/os.

Wypłynięcia: od 15.05.2020

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

 

 

 

 

                            SZWECJA OD KUCHNI

SZWEDZKIE SPECJAŁY

 Odkryj smak prawdziwej Szwecji wśród niezwykłych       krajobrazów. Czekają Cię degustacje w miejscach, gdzie  nie trafiają turyści. Poznasz autentyczne smaki i zachwycisz się   pięknem przyrody. Wycieczka autokarowa z przewodnikiem i okazja do posmakowania Szwecji.

Już od 589zł/os.

Wypłynięcia: od 10.06.2020

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

WIĘCEJ OFERT

W celu rezerwacji miejsca na wycieczce lub uzyskania kalkulacji - prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego:
 FORMULARZ REZERWACYJNY