Imprezy caravaningowe 2019

Le Mont Saint Michel

       
IMPREZY CARAVANINGOWE 2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że oferta imprez caravaningowych na sezon 2019 jest dostępna na naszej STRONIE.

Dominującym kierunkiem przyszłorocznych imprez caravaningowym jest Francja. W maju rozpoczynamy od 11 dniowego wyjazdu do Normandii i Bretanii (18-28.05.19). To impreza przygotowana na życzenie naszych stałych turystów podróżujących kamperami. Takiej wyprawy jeszcze nie było. Będzie to impreza objazdowa podczas, której mamy zaplanowane, aż 4 wycieczki autokarowe z przewodnikiem. Odwiedzimy zarówno najpiękniejsze miasta regionu jak: Rouen, Caen, jak i małe malownicze miasteczka portowe na wybrzeżu Atlantyku słynące z hodowli ostryg. W programie nie może zabraknąć słynnego opactwa Le Mont Saint Michel. Normandia to również bogactwo kulinarne. Podczas zlotu będziemy odkrywać tajniki produkcji lokalnych serów oraz miejscowego trunku - calvadosu. Miłośnicy historii również znajdą coś ciekawego dla siebie, gdyż plaże Normandii podczas II wojny światowej były świadkiem jednej z największych operacji desantowych wojsk alianckich tzw. D-Day.

Następnie proponujemy przejazd i kontynuację pobytu we Francji - na wyjazd po Dolinie rzeki Loary (28.05-01.06.19). Podczas imprezy odwiedzimy najsłynniejsze zamki regionu: Blois, Chambord, Chenonceau i Amboise. W programie wycieczki autokarem i rowerem.

Na początku czerwca zapraszamy na kolejną imprezę caravaningową, tym razem do południowej Francji. Podczas zlotu w Prowansji (02-08.06.19) proponujemy bogaty program zwiedzania. Planujemy wycieczki do Aix-en-Provence, Awinion, Gordes, Roussilon, szlakiem ochry oraz śladami słynnych francuskich malarzy jak: Vincent van Gogh i Paul Cezanne.

W naszym kalendarzu, jak co roku znalazły się Międzynarodowe imprezy organizowane przez zagraniczne kluby caravaningowe jak: Europa Rally i Adria, które będą realizowane na chorwackim campingu Cikat oraz FICC, który odbędzie się w lipcu pięknym francuskim mieście Châteaubriant.

Na koniec sezonu we wrzesniu zapraszamy na Dahlye Rallye pod Budapesztem a później planujemy objazdowe zwiedzanie Grecji . W planie Ateny i Peloponez ( oferta jeszcze w trakcie przygotowania )

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programami wyjazdów i do wczesnej rezerwacji.
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony przy każdej OFERCIE Rezerwuj dziś, nie czekaj aż zabraknie dla Ciebie miejsca ! Pamiętaj - Ilość miejsc ograniczona ( autobus na wycieczkach lokalnych )

Z pozdrowieniami
zespół PZM-Travel