PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2020 PZM Warsaw FIM Speedway

Zapraszamy na szóstą edycję żużlowego turnieju PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która zostanie rozegrana 16 maja 2020 na PGE Narodowym w Warszawie.

2019 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2019. Szczególnie polecamy wyjazdy do Francji: Normandia, Bretania, Prowansja, Zamki nad Loarą. Zapraszamy również na imprezy klubowe Europa Rally, Adria, FICC.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Suncamp holidays Campingi...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2019. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Rejsy statkami po rzekach...

Zapraszamy na fantastyczne rejsy statkami po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.