PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Kursy doskonalenia jazdy...

Kobieta za kierownicą na wakacje- Jedyne przedwakacyjne kursy doskonalenia jazdy w zmiennych warunkach , woda, słonce, symulator dachowania, skidcar . Warszawa - Bemowo, cena 550 zł za 6 godzin Terminy

2019 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2019. Szczególnie polecamy wyjazdy do Francji: Normandia, Bretania, Prowansja, Zamki nad Loarą. Zapraszamy również na imprezy klubowe Europa Rally, Adria, FICC.

Suncamp holidays Campingi...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2019. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Rejsy statkami po rzekach...

Zapraszamy na fantastyczne rejsy statkami po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.