PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

Suncamp holidays Campingi...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2020. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.

2020 Zloty caravanningowe

Kalendarz imprez caravaningowych na sezon 2020. Większość imprez i wyjazdów odwołana.

2020 Rejsy turystyczne...

Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj uroki Skandynawii . Wyrusz na wyprawy promem i autokarem. Polecamy wycieczki do Szwecji i Danii z Gdyni, Gdańska lub Świnoujścia

Rejsy z polskim przewodnikiem

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe z polskim pilotem i wspaniałego odpoczynku na morzu. Podczas rejsów organizowane są wycieczki fakultatywne z polskojęzycznymi przewodnikami pozwalające zobaczyć najciekawsze zabytki i atrakcje odwiedzanych portów.

Rejsy statkami po rzekach...

Zapraszamy na fantastyczne rejsy statkami po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.