PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2020 Zloty caravanningowe

IMPREZY CARAVANINGOWE 2020. Zapraszamy wiosną do Włoch (Rzym, Neapol, Capri, Sorrento) na Litwę a we wrześniu na imprezę objazdową do Hiszpani. Po drodze Barcelona, Madryt, a następnie zwiedzanie i wypoczynek w słonecznej Andaluzji.

2020 Oferta samolotowa...

2020 Serdecznie zapraszamy na krótkie pobyty do Włoch, Hiszpanii i na Litwę połączone ze zwiedzaniem. Dołącz do naszych grup caravaningowych. Pakiety obejmujące wycieczki z polskim przewodnikiem. Przelot samolotem, zakwaterowanie w hotelu "na zapytanie".

2020 PZM Warsaw FIM Speedway

Zapraszamy na szóstą edycję żużlowego turnieju PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która zostanie rozegrana 08 sierpnia 2020 na PGE Narodowym w Warszawie.

2020 Betard Wrocław SGP

Zapraszamy na imprezę żużlową 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix, która odbędzie się 1 sierpnia 2020 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Kup bilety z noclegiem.

2020 Rejsy turystyczne...

Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj uroki Skandynawii . Wyrusz na wyprawy promem i autokarem. Polecamy wycieczki do Szwecji i Danii z Gdyni, Gdańska lub Świnoujścia

Rejsy z polskim przewodnikiem

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe z polskim pilotem i wspaniałego odpoczynku na morzu. Podczas rejsów organizowane są wycieczki fakultatywne z polskojęzycznymi przewodnikami pozwalające zobaczyć najciekawsze zabytki i atrakcje odwiedzanych portów.

Suncamp holidays Campingi...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2020. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Rejsy statkami po rzekach...

Zapraszamy na fantastyczne rejsy statkami po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.