PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

Polska - Zamki i Pałace...

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty weekendowej! Poczuj się na weekend jak "Król" lub "Książe" wybierając ofertę w wybranym Zamku lub Pałacu. W ofercie również imprezy specjalne w tym Oferta Sylwestrowa!

Suncamp holidays Campingi...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2021. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.

2020 Rejsy turystyczne...

Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj uroki Skandynawii. Wyrusz na wyprawy promem i autokarem. W ofercie również zabawa Andrzejkowa podczas rejsu!

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.