Lazurowe Wybrzeże 23-30.05.18


 

        Zlot caravaningowy
        Francja - Lazurowe Wybrzeże
        Camping w okolicy Antibes


        23.05-30.05.2018

                   z wycieczkami do Monaco, Nicei, Cannes i Antibes

ZLOT WKRÓTCE W REALIZACJI

Lazurowe Wybrzeże, nazywane też Riwierą Francuską to odcinek wybrzeża Morza Śródziemnego, rozciągający się od miejscowości Cassis na zachodzie, aż po granicę włoską. Lazurowe Wybrzeże swoją nazwę zawdzięcza kolorowi morza o turkusowym odcieniu. Jest to region turystyczny Prowansji położony u podnóża Alp. Słynie z tego, że słońce świeci tam przez 300 dni w roku. Słoneczny klimat, urokliwe średniowieczne miasteczka, zamki, pałace, pachnące pola lawendy przyciągają tu turystów z całego świata.
Podczas zlotu zapraszamy na wycieczki z polskim przewodnikiem. Odwiedzimy takie miejsca jak: Nicea – z najpiękniejszą nadmorską promenadą, Cannes – światową stolicę kina, Monako będące kwintesencją luksusu, Monte Carlo ze słynnym kasynem oraz targ w Antibes.

 

 


ZAKWATEROWANIE

Camping Parc des Maurettes ***
730, avenue du Docteur Lefèbvre - BP 79
06271 Villeneuve Loubet - Francja
http://www.parcdesmaurettes.com/


Camping znajduje się w samym sercu Francuskiej Riwiery, w miejscowości Villeneuve Loubet, 10 km na północ od Antibes. Jest idealnie usytuowany między Niceą (12 km) i Cannes (14 km). Zaledwie kilka minut spacerem do dworca kolejowego i przystanku autobusowych. Odległość do morza wynosi około 500 m.  Jest to nieduży camping o powierzchni 2 ha, usytuowany na łagodnym zboczu porośniętym  lasem sosnowym. W pobliżu campingu znajduje się plaża miejska, supermarket, bar, restauracja. Do zapłaty na miejscu jest podatek turystyczny. Wifi dodatkowo płatne. Recepcja czynna w godz. 09:00-12:00, 14:00-19:00.

GPS: (N): 43.63099 / 43°37’51.2’’
         (E): 7.12982 / 7°07’47.4’’

 PROGRAM ZLOTU


Środa 23.05.2018
Przyjazd na camping, zakwaterowanie
Wieczorem spotkanie organizacyjne z komandorem

Czwartek 24.05.2018
Dzień wolny

Piątek 25.05.2018
Wycieczka z polskim przewodnikiem Antibes. Przejazd z campingu do Antibes oraz powrót pociągiem. Wycieczka zawarta w cenie imprezy.

Sobota 26.05.2018
Dzień wolny

Niedziela 27.05.2018
Dzień wolny

Poniedziałek 28.05.2018

Wycieczka autokarowa z polskim przewodnikiem Monaco, Nicea. Wycieczka fakultatywna, dodatkowo płatna.

Wtorek 29.05.2018
Wycieczka z polskim przewodnikiem Cannes. 
Przejazd z campingu do Cannes oraz powrót pociągiem. Wycieczka fakultatywna, dodatkowo płatna.

Środa 30.05.2018
Zakończenie zlotu

 

 

 

 

WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM 
 

25.05.18 ANTIBES 4h (wycieczka półdniowa, przejazd z campingu do Antibes oraz powrót pociągiem) 
Wycieczka zawarta w cenie imprezy.
W programi wycieczki do Antibes: spacer po uroczym starym mieście i zwiedzanie pierwszego na świecie Muzeum Picassa, spacer wzdłuż murów obronnych, skąd będziemy podziwiać Zatokę Aniołów w Nicei i zaśnieżone szczyty Alp, wizyta na słynnym targu prowansalskim, uznawanym za jeden z najpiękniejszych w regionie. Cena zawiera bilet wstępu: Muzeum Picassa, degustacja absyntu.
 

28.05.18 MONACO, NICEA 8 h (całodniowa wycieczka autokarowa) 
Wycieczka fakultatywna, dodatkowo płatna.
W programiw wycieczki: Monako - zwiedzanie Wzgórza Zamkowego, Monaco Ville, Katedry Saint Nicolas, gdzie znajduje się grób księżnej Grace, wizyta przed Pałacem Książęcym, spacer ogrodami aż do Muzeum Oceanograficznego założonego w 1920 r. przed księcia Alberta 1, Monte Carlo ze słynnym Kasynem i Operą projektu Charlesa Garniera, spacer po Place du Casino, wokół, którego znajdują się najelegantsze hotele: Hotel de Paris i Hotel Hermitage. Nicea położona jest nad Zatoką Aniołów. Słynie z wyjątkowego mikroklimatu, pięknych krajobrazów, ciekawych muzeów i wspaniałego lokalnego jedzenia. W programie wycieczki: spacer po słynnej Promenadzie Anglików ciągnącej się wzdłuż zatoki Aniołów, wejście na Górę Zamkową, gdzie Grecy założyli pierwszą osadę będącą zaczątkiem dzisiejszej Nicei, spacer po parku, z którego rozciąga się urzekający widok na wybrzeże, port i Stare Miasto, przejście malowniczymi uliczkami Starego Miasta, wizyta w ogrodach Paillo i na placu Garibaldi. Cena zawiera bilet wstępu do Pałacu Książęcego w Monako. Obiad dodatkowo płatny gotówką u komandora około 25 EUR/osoba.29.05.18 CANNES 3 h (wycieczka półdniowa, przejazd z campingu do Cannes oraz powrót pociągiem) 
Wycieczka fakultatywna, dodatkowo płatna.
Cannes to europejska stolica filmu. Podczas wycieczki rozpoczniemy od spaceru po bulwarze z najsłynniejszymi hotelami, a następnie przejdziemy się Aleją Gwiazd pod Pałac, w którym odbywa się festiwal filmowy. W programie wycieczki do Cannes: spacer nadmorskim bulwarem La Croisette ze słynnymi hotelami: Carlton, Martinez, Majestic, przejście Aleją Gwiazd pod Pałac Festiwalowy, gdzie co roku w maju odbywa się prestiżowy Festiwal Filmowy, wizyta pod pomnikiem angielskiego lorda Broughama, który rozsławił Cannes wśród swoich arystokratycznych przyjaciół, spacer po starówce i wejście na wzgórze, gdzie mieści się zamek z XI w. Chateaux de la Castre i kościół Notre-Dame, wizyta na targu prowansalskim Marche Forville. Cena zawiera bilet wstępu do muzeum de la Castre. Cena zawiera wycieczkę kolejką po Cannes "Le Petit Train de Cannes". 

 PRZYJAZD ZE ZLOTU GENUA 21.05-23.05.18

CENNIK ZLOTU W EUR 23-30.05.2018*
cena zostanie przeliczona na PLN przy dopłacie

zgłoszenia
do 23.04.18
Załoga 2 osobowa    440 EUR        2 osoby
Załoga 1 osobowa  270 EUR    1 osoba
Dodatkowa osoba     140 EUR       1 osoba
     
WYCIECZKI    
28.05.18 Wycieczka z polskim przewodnikiem MONACO, NICEA 85 EUR      1 osoba
29.05.18 Wycieczka z polskim przewodnikiem CANNES  35 EUR      1 osoba
     
UBEZPIECZENIE    
Opcjonalne ubezpieczenie KL i NNW SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże
(wariant rozszerzony o choroby przewlekłe i nowotworowe)
 24 EUR       1 osoba

*Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych cena zawiera składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 PLN/osoba.
 

 

 CENA ZLOTU OBEJMUJE

 • zakwaterowanie na campingu we własnym kamperze, przyczepie campingowej
 • podłączenie do prądu
 • ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych
   

DODATKOWE OPŁATY NA MIEJSCU

 • wycieczki fakultatywne
 • obowiązkowy podatek turystyczny płatny gotówką w recepcji campingu
   

UWAGI

 • Wycieczki fakulatywne z polskim przewodnikiem są organizowane dla minimum 20 osób. 


UBEZPIECZENIE 

Cena imprezy zawiera ubezpieczenie:

 1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.

Cena imprezy nie zawiera ubezpieczenia KL i NNW rozszerzonego o choroby przewlekłe i nowotworowe. Opcjonalnie w biurze PZM-Travel można wykupić ubezpieczenie: 

 1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres rozszerzony o nastepstwa chorób przewlekłych i nowotworowych. Cena 3 EUR/osoba/dzień. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.

 

ZNIŻKI 

 • Dla rezerwacji wykonanych do 31.03.18 obowiazuje zniżka 15 EUR/osoba. Warunkiem otrzymania zniżki jest wpłata zaliczki. 

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 
Assistance "POMOC PZM" dla Turystów
 

W dbałości o nagradzanie stałych Klientów biuro PZM-Travel Sp. z o.o. w ramach własnych imprez turystycznych oferuje bezpłatny udział w grupowym ubezpieczeniu dla stałych Klientów i członków PZM – Assistance „POMOC PZM”.
Szczegóły na temat Programu poniżej.

 

ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ 

 

Rezerwuj
 

Galeria