PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2017 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2017. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.

Rejsy turystyczne z Polski

Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj uroki wyprawy wielkim statkiem. Statki Stena Line to nowa jakość podróży morskiej.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Wycieczki promowe z Polski

Serdecznie zapraszamy na wycieczki promowe z Polski po wyjątkowej Skandynawii. Oferta na rok 2017 już dostępna! Bogate i ciekawe programy zwiedzania i nie tylko.

Hotele

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Suncamp holidays

Chcesz spędzić wspaniałe, beztroskie wakacje na ładnym kempingu? Suncamp holidays to znakomity adres! Atrakcyjne ceny, luksusowe domki SunLodge to tylko niektóre propozycje! Sprawdź już teraz! Sezon 2017 już w sprzedaży!

Egzotyczne Eskapady

Wyprawy na 7 kontynentów to kalejdoskop barw, zapachów, nowych doznań, odkrywania obcych kultur i niezapomnianych wrażeń. Odkryj w sobie ducha obieżyświata i przeżyj egzotyczną przygodę.