Nowości

Kierowcom wybierającym się do Niemiec i do Austrii przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można kupić za pośrednictwem wybranych biur obsługi PZM oraz wysyłkowo przez PZM SKLEP.

Przedstawiamy  ofertę imprez caravaningowych organizowanych w 2018. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Koniecznie w tym roku podróżuj z nami do Włoch. Zgłoszenia na zlot FICC Rally w Berlinie przyjmujemy tylko do 25.04.18. 

Jeszcze tylko u nas kupisz BILETY na BOLL WARSAW FIM SGP 12 maja na PGE Narodowym. Ostatnie BILETY dla kibiców zagranicznych i krajowych dalej w sprzedaży na dolne BRĄZOWE trybuny D17, D18, D20 - CENA 129 zł. 55 tysięcy biletów juz sprzedano . Nie kupuj drożej od pośredników.

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji? Już teraz zapoznaj się z ofertą FIRST MINUTE i zarezerwuj wymarzone wczasy. Specjalnie przygotowana oferta zniżkowa na domy z widokiem na morze! Odwiedź najlepsze miejsca w Chorwacji, takie jak Dubrownik, Split, Vodice, Rogoznica, Rovinj lub Crikvenica i dowiedz się, dlaczego wszyscy o nich mówią!

Francuskie plakietki ekologiczne wymagane są w Paryżu, Grenoble, Lille i mieście Lyon, a od 02.09.2017 plakietki obowiązują także w Strasburgu. Pojazdy, które chcą wjechać do tych miast muszą posiadać plakietkę ekologiczną. Obowiązek ten od 01.04.2017 obejmuje pojazdy zarejestrowane poza Francją. Plakietki możesz kupić w Polsce w PZM

WAKACJE NA CAMPINGU Z SUNCAMP HOLIDAYS! Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych przyczepach campingowych typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Beztroskie wakacje na kempingu tylko u nas! Skorzystaj z przywijelów wczesnej rezerwacji!

Winiety na zagraniczne autostrady na 2018 rok w sprzedaży w PZM ! Tylko u nas mogą Państwo z wyprzedzeniem kupić wszystkie winiety dystrybuowane zagranicą w punktach obsługi, a także wysyłkowo przez nasz PZM Sklep płacąc w złotych. Kupując wcześniej pojedziecie Państwo przygotowani, oszczędzacie czas i unikacie stresu oraz kolejek na każdej granicy.

Spędzasz urlop za granicą? Wybierasz się na narty? Udany wypoczynek bez przykrych niespodzianek - tylko z polisą! Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej. Polisę możesz zakupić online przez naszą stronę  albo w naszym biurze. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na rejsy po rzekach Europy, podczas których zobaczycie Państwo najbardziej urokliwe stolice naszego kontynentu. Do 28.02.2018 zniżka 150 Eur/os. na wybrane rejsy. Zwiedzaj Europę niebanalnie i podziwiaj europejskie miasta z pokładów luksusowych statków AROSA. 

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy Indii o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

 

Info o nas - PZM Travel Sp. z o.o.

BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

w soboty nie pracujemy w okresie: marzec, kwiecień, maj

 Dokładny adres biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail: btm@pzmtravel.com.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

E-rovinieta 30-dniowa kategoria A
E-rovinieta 30-dniowa kategoria A
47.5
 
Szwajcaria - winietka roczna dla poj. do 3,5 t
Szwajcaria - winietka roczna dla poj. do 3,5 t
170.5
 
D1 e-matrica tygodniowa
D1 e-matrica tygodniowa
72
 
Austria - winietka 2-miesięczna dla pojazdów do 3,5t
Austria - winietka 2-miesięczna dla pojazdów do 3,5t
138
 
E-rovinieta 7-dniowa  kategoria B
E-rovinieta 7-dniowa kategoria B
43