Nowości

Bezpieczne wakacje  – tylko z CCI na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjeżdzasz juz teraz na dłużej? Nie zapomnij o ubezpieczeniu pojazdu na tę podróż z rabatem od PZM!

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

Kup e-winieta 2021 autostrady: Czechy, Austria, Słowacja, Węgry. Winiety roczne i terminowe. Winieta ważna jest od dnia zakupu łącznie z dniem, który oznaczony został jako początek jej ważności. Winiety elektroniczne-  kupisz wysyłkowo bez kosztów przesyłki - najbezpieczniej w biurach lub w PZM Sklep.

 

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Koszt to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobyt i daje zniżki na campingu. Posiadacz z maks 9 osob. wspólnie podróżującymi jednym pojazdem są objęci ubezpieczeniem OC w od wypadków lub szkód na campingu. Posiadacz karty ma 10% zniżki na ubezpieczenie od Signal Iduna - Kup teraz

Suncamp holidays to wakacje na najpiękniejszych campingach w Europie: Union Lido, Marina di Venezia, Lanterna, Zaton, Strasko, Bella Italia. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w naszych komfortowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. SunBonus dla stałych Klientów. Sprawdź aktualne oferty. 

Od 1.10.2018 kierowcy w naszym kraju nie muszą wozić dowodu rejestracyjnego i polisy OC.Przypominamy że na wyjazd zagraniczny musicie zabrać ze sobą wszystkie dokumenty pojazdu -dowód rejestracyjny, polisa OC a jadącym autem pożyczonym polecamy Upoważnienie PZM. Awarii pojazdu nie da się zaplanować , dlatego kup Assistance PZMot. na 30 dni za 90 zł

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pobytów - nie tylko weekendowych - w polskich pałacach i zamkach, podczas których zobaczycie Państwo najbardziej urokliwe zamki-hotele. Wyjątkowe atrakcyjne pobyty. Zamieszkaj jak książę, poczuj dawne czasy i skorzystaj z polskiej staropolskiej gościnności.

Litwa, Łotwa i Estonia - winiety na autostrady i inne drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupić w biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwarte.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki ( zezwolenia urzędowe ) zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Upoważnienie do przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej podpisany przez właściciela pojazdu to ostatnio bardzo pożądany dokument! Jest on często niezbędny za granicą dla osób udającym się nieswoim samochodem. U nas możesz zakupić takie upoważnienie na różny okres czasu.

 

Informacje - Komunikaty


GODZINY PRACY BIURA :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota, niedziela : nieczynne


Ważne informacje: Sklep wysyłkowy jest nieczynny w każdy weekend ! Nie kupisz winiety z piątku na sobotę, w sobotę i niedzielę ! Nie pracujemy 24h . Uwaga: Składając zamówienia dokładnie czytaj opis produktów i Regulamin Sklepu ! Winietę wystawia pracownik i nie jest generowana automatycznie ! Aby wjechać na autostradę musisz otrzymac od nas winietę w pliku pdf !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:office.pzmtravel@pzm.pl, e-mail:sklep@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

Łotwa - 1 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Łotwa - 1 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
54.5
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
74
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
65
 
Litwa - 1 dniowa winieta dla autobusów kat.M3
Litwa - 1 dniowa winieta dla autobusów kat.M3
62
 
Austria - opłata 10dniowa
Austria - opłata 10dniowa
61