Nowości

Wybierasz się na południe Europy samochodem? Nie masz winiety?  Kup legalnie winiety 2020 na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Poczesna, Częstochowa, Katowice, Mikołów, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr. Jasienica, Żywiec, Chałupki Kantor Stacje czynne przez 24h.

Bartosz Zmarzlik - Najlepszym Sportowcem Polski 2019. GRATULUJEMY !       Jeszcze tylko u nas kupisz BILETY na WARSAW FIM SGP 16 maja na PGE Narodowym. Ostatnie BILETY na dolną BRĄZOWĄ trybunę D20

 Słowacja 2020 - Winieta 365 dni nowy rodzaj winiety autostradowej będzie obowiązywał przez 365 dni. Od 1 lutego 2020 r. powstanie możliwość uiszczenia opłat za nowe winiety autostradowe roczne ważne przez 365 dni. Od 1 lutego 2020 będzie można kupić kraju przez PZM Sklep.

IMPREZY CARAVANINGOWE 2020. Zapraszamy na zloty wycieczkowe wiosną do Włoch (Rzym, Neapol, Capri, Sorrento) na Litwę a we wrześniu na imprezę objazdową do Hiszpani. Po drodze Barcelona, Madryt, a następnie zwiedzanie i wypoczynek w słonecznej Andaluzji. Formularze zgłoszeniowe są już dostępne na stronie.

Planujesz aktywny zimowy wypoczynek we Włoszech lub Austrii ? Już teraz do 31 marca dostępny  SPECJALNY PAKIET DLA KIEROWCY! Wyjątkowe oferty cenowe w pakietach na  ubezpieczenia narciarskie oraz assistance samochodowe ! Tylko 111 zł za 30 dni.

Jedziesz na Ferie? Kup polisę nawet po drodze. U nas  10% promocja WARTA TRAVEL Oferta specjalna dla  naszych Klientów dokonujących zakupu ubezpieczeń turystycznych. Szeroki zakres ubezpieczenia do wykupienia online - płatne kartą kredytową . Warta - warta zaufania !

2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND - PGE National Stadium in Warsaw, May 16, 2020 at. 19:00. Last free tickets in sector D20. The packages offer hotels with tickets for Speedway Fans is now available on our website BOOK PACKAGE, Last tickets !

WAKACJE 2020 NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH W EUROPIE Z SUNCAMP HOLIDAYS! Zakwaterowanie w luksusowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają unikalne doświadczenie. Obiekty SunLodge znajdują się na kempingach wokół jeziora Garda, na półwyspie Istria, w Holandii, Austrii, nad Morzem Śródziemnym i Adriatykiem. Serdecznie zapraszamy do zapozniana się z aktualnymi ofertami. 

To już ostatnia chwila, żeby zarezerwować Rejs na morzu w promocyjnej cenie. Sprawdź nasze programy rejsów z polskim pilotem. Przelot samolotem lub autokarem i opłaty portowe w cenie!  Zapraszamy do naszego biura lub do rezerwacji online.

Litwa Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych , busów i autokarów ! Można kupić te opłaty - także w naszym biurze. Winiety można nabyć w biurze w Warszawie lub wysyłkowo przez PZM Sklep.

 

Informacja - Komunikaty

BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek             08:00-18:00
sobota ( do końca lutego ) 10:00-14:00


 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
89.5
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
45.5
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
120.5