Witamy na stronie PZM Klub


Aby dokonać zakupów w PZM SKLEP lub skorzystać z dostępu do pełnej informacji w zamknietym serwisie za abonamentem PZM INFO należy posiadać aktywne konto w naszym systemie internetowym Użytkowników PZM KLUB.

PZM SKLEP

Rejestracja na zakupy w PZM SKLEP jest obowiązkowa i bezpłatna. Bez posiadania konta nie można dokonać zakupów. Zamówienia składane drogą telefoniczną i mailową nie będą przyjmowane. Aby założyć konto należy wejść na  PZM Sklep – rejestracja. W przypadku, jeśli posiadają Państwo konto w naszym serwisie wystarczy wejść na Logowanie.

Zamówienia realizowane są w momencie zaksięgowania wpłaty za towar/usługę na naszym rachunku bankowym. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z Regulaminem i Zasadami zakupów.

Status zamówienia można samodzielnie sprawdzić po zalogowaniu się na swoje Konto Użytkownika.

PZM INFO

Dostęp do aktualnych przepisów drogowych w Europie możliwy jest po wcześniejszym opłaceniu rocznego abonamentu. Jeśli nie posiadają Państwo konta w PZM Klub należy wejść na PZM-INFO Rejestracja. Zasady korzystania z serwisu oraz stawki za abonament określa Regulamin PZM INFO.
Zasady uczestnictwa i odpłatności określa Regulamin PZM INFO Klub. Rejestracja i uczestnictwo w systemie jest PŁATNE.

UWAGA: LOGIN I HASŁO W SYSTEMIE NIE MOGĄ BYĆ ADRESEM EMAIL!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dochowujemy wszelskiej staranności w obsłudze i przechowywaniu Panstwa danych osobowych. Dane osobowe związane z zakupami w PZM Sklep są przetwarzane wyłacznie w celu realizacji zamówienia-usługi wykonywanej na odleglość. System zabezpieczony jest usługą
Certum

W wykonaniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej RODO).  wdrożyliśmy  Politykę przetwarzania i retencji danych  oraz Politykę bezpieczeństwa portalu w firmie: PZM-Travel Sp. z o.o.