PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2018 PZM Warsaw FIM Speedway

PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędą się w sobotę 12.05.2018 na PGE Narodowy w Warszawie.Oferta biletów w wyłącznie w pakietach z noclegami w hotelach.

2018 Grupy Szkolne

Czy widzieliście zawody w sportach motorowych? Tylko my zorganizujemy wycieczkę szkolną z udziałem uczniów w imprezie sportowej PZM. Dziś zapraszamy na Grand Prix na Żużlu.

2018 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy wstępny kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2018. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.

Suncamp holidays -Wakacje...

Wakacje na campingu na sezon 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych domkach - typu SunLodge Redwood lub Aspen na najlepszych campingach w Europie.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Egzotyczne Eskapady

Wyprawy na 7 kontynentów to kalejdoskop barw, zapachów, nowych doznań, odkrywania obcych kultur i niezapomnianych wrażeń. Odkryj w sobie ducha obieżyświata i przeżyj egzotyczną przygodę.

Zimowiska i obozy zimowe...

Zapraszamy wszystkich młodych miłośników sportów zimowych na obozy narciarskie i snowbordowe. Gwarantujemy świetną zabawę i wypoczynek!