PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

Święta i Sylwester w...

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester na chorwackiej wyspie Lošinj. Oferujemy ciekawy program świąteczno-sylwestrowy, zabawę przy muzyce na żywo, uroczystą kolację sylwestrową i wiele innych atrakcji.

2019 PZM Warsaw FIM Speedway

Zapraszamy na piątą edycję żużlowego turnieju PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która zostanie rozegrana 18 maja 2019 na PGE Narodowym w Warszawie.

2019 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych w sezonie 2019. Szczególnie polecamy wyjazdy do Francji: Normandia, Bretania, Prowansja, Zamki nad Loarą. Po raz pierwszy organizujemy wspólny wyjazd świąteczno-noworoczny do Chorwacji.

Wycieczki PZM Klub

Zapraszamy na imprezy samolotowe wycieczkowe w sezonie zima 2019 do Maroka, Na Maderę i Na Maltę. Na dalszych kierunkach proponujemy Karaiby - Rejsy po Morzu Karaibskim.

Suncamp holidays oferta...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2019. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.