Nowości

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie ! Nie zapomnij o ubezpieczeniu na podróż z rabatem od PZM- KUP TERAZ

Winiety na autostrady w Słowenii edycji 2020 w sprzedaży w PZM. Informujemy że jako jedyni w kraju posiadamy licencję na dystrybucję winiet w autoryzowanych punktach z naklejką. Tylko w punkcie z tą naklejką DARS kupisz legalnie sprzedawane winiety .

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH w SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH, przyczepach z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge na najlepszych kempingach w Chorwacji, na Węgrzech, w Slowenii, we Włoszech- SunBonus dla stałych klientów. Dostępne domki  Zaton Lanterna Lido Marina di Venezia. Sprawdź aktualne promocje na sierpnień.

Posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020:  Granice otwarte dla turystów praktycznie w całej Europie. Mozna podróżować, mozna kupować winiety w biurach PZM lub wybranych stacjach sieci Shell . Kupuj winietę tylko od jedynego autoryzowanego sprzedawcy w kraju - PZM. Nie kupuj z niepewnego źródła !

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Kempingi w Polsce i w Europie już są otwarte i bezpieczne. Koszt karty to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem OC w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Wakacje aktywne w kraju. Jeśli jeździsz na rowerze, możesz u nas wykupić ubezpieczenie. Pomoc dla każdego, kto jeździ na rowerze i ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Pakiet zawiara NNW i Odpowiedzialność cywilną. Tylko 82 zł za 3 miesiące.

Litwa i  Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupićw biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwartne , dla transportu nie obowiązuje kwarantanna.

Dekalog bezpiecznego turysty. Polska Organizacja Turystyczna z Głównym Inspektoratem Sanitarnym wydała rekomendacje dla osób planujących wyjazdy w celach turystyczno-wypoczynkowych. Jest to szereg zaleceń w wypoczynku, które pozwolą na ograniczenie ryzyka zakażenia.

 

Informacja - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10.00 - 14.00 (sezonowo czerwiec-sierpień)

 

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.

Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze w związku COVID-19. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
85
 
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
76.5
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
70.5
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Praga, Budapeszt, Wiedeń
Praga, Budapeszt, Wiedeń
64