Międzynarodowa Karta

Kempingowa CCI

 

Uwaga zmiany od roku 2015 !

-  nowy wzór karnetu CCI
-  ważny na 365 dni od daty wydania
- logowanie na stronie FICC

 

Międzynarodowa Karta Kempingowa CCI to paszport turysty kempingowego. Ma ona na celu ułatwienie turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim. 

Karta pełni równocześnie rolę dokumentu tożsamości, a przede wszystkim uprawnia do otrzymania zniżek od ceny zakwaterowania na campingu w wysokości do 10% w sezonie turystycznym oraz 40%  poza sezonem na campingach w Europie jak również na terenie Polski. Karta kempingowa jest ważna przez 1 rok od daty zakupu. Karnet FICC obowiązuje w całej Europie za wyjątkiem Albanii, Rumunii i WNP.  

NOWOŚĆ! Do karty CCI otrzymujesz dostęp do serwisu PZM INFO Klub!

Od roku 2012 broszura informacyjno-adresowa nie jest wydawana do karnetu CCI. Wykaz kempingów można sprawdzić na stronie internetowej http://www.campingcardinternational.com/campsite-search/

Cena karty -  45 złotych.

Kartę można nabyć bezpośrednio w wybranych biurach turystyki PZM lub zakupić wysyłkowo w sklepie internetowym.

Aby zakupić CCI w sklepie internetowym  - Zakup CCI należy: zalogować się w pzmsklep, dokonac zakupu a następnie obowiązkowo przesłać wypełniony Wniosek (jako załącznik) na adres obsluga.sklep@pzm.pl oraz dokonać wpłatę na konto biura zgodnie z otrzymanym potwierdzenie na adres e-mail (numer zamówienia).  Zamówienie jest realizowane po otrzymaniu wypełnionego wniosku - wniosek CCI (plik w formacie pdf)

Nowy wzór karty CCI

NOWA OFERTA RABATOWA DLA CZŁONKÓW CCI Card

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PZM BON VOYAGE + KARTA CCI!

Wyjeżdżasz kilkakrotnie w ciągu roku, a większość wakacji spędzasz na kempingach?

Zapoznaj się z naszą specjalną ofertą pakietową!

Kup Międzynarodową Kartę Kempingową CCI oraz całoroczne ubezpieczenie podróżne Bon Voyage!

 Oferta dostępna tutaj ( wejdź w baner poniżej)

 

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE 20% TANIEJ

Oferta dostępna tutaj ( wejdź w baner poniżej)

Członkowie karty CCI Card - wraz z nabyciem karty w PZM otrzymują KOD Rabatowy uprawniający do wielokrotnego i samodzielnego zakupu polisy turystycznej online ze zniżką 20% Zniżkę uzyskasz kupując polisę jedynie wchodząc na zdjęcie.

Wybierając ofertę ubezpieczeniową zauważymy obniżoną cenę pakietu lub oferty złozonej indywidualnie. Dla potwierdzenia zniżki otrzymany wraz z kartą CCI  kod rabatowy należy wpisać w okienko i zakończyć transakcję.

PZM Travel życzy członkom CCI Card bez chorobowych wakacji !