Wybierasz się za granicę nieswoim samochodem? Wykup u nas "Upoważnienie do prowadzenia pożyczononego pojadu" i ciesz się wyjazdem bez problemów!

Coraz częściej wyjeżdżamy za granicę autami, które nie należą do nas: wypożyczonymi, służbowymi czy też leasingowanymi. Mało kto jednak pamięta o tym, że w wielu krajach kierowca takiego samochodu ma obowiązek posiadania przy sobie upoważnienia wystawionego przez właściciela figurującego w dowodzie rejestracyjnym.

W takim wypadku brak upoważnienia do prowadzenia auta może spowodować niestety dłuższą i nieprzyjemną przerwę w podróży. Samochód może trafić na policyjny parking, a jego pasażerowie – zamiast wypoczywać – mogą spędzić co najmniej kilka godzin na posterunku policji, do czasu, aż tamtejsze służby sprawdzą, czy pojazd przypadkiem nie jest poszukiwany!

Zakup u nas upoważnienie i korzystaj bezproblemowo pożyczonym samochodem. Upoważnienie akceptowane jest w wiekszości państw Europejskich i wystawiane w trzech urzędowych językach: angielskim, niemieckim i francuskim a za dodatkową opłatą również w języku węgierskim.

Upoważnienie to druk urzędowy , dlatego nie je jest w wersji online. Wysyłamy wyłącznie droga korespondencyjną lub wystawiamy w punktach obsługi PZM.

CENNIK ORAZ OKRES WAŻNOŚCI:

14 DNI

65 PLN

30 DNI

95 PLN

90 DNI

115 PLN

Dodatkowa opłata za wydanie wersji węgierskiej  wystawianego w biurze  -  12,30 PLN

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ JAKIE POTRZEBNE SĄ DOKUMENTY DO WYSTAWIENIA TAKIEGO UPOWAŻNIENIA. - KLIKNIJ TUTAJ

ZAKUPU MOŻESZ DOKONAĆ U NAS W BIURZE ORAZ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM PZM SKLEP