2019 Zloty caravanningowe


Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych w sezonie 2019.

W przyszłym roku polecamy szczególnie zloty PZM do Francji: Normandia, Bretania, Prowansja, Zamki nad Loarą. Po raz pierwszy organizujemy wspólny wyjazd świąteczno-noworoczny w Chorwacji.
Jak co roku polecamy imprezy międzynarodowe organizowane przez kluby caravaningowe: Europa Rally, Adria i FICC.

Rezerwuj
 

Oferty

2019 Zlot Świąteczno-Noworoczny

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester na chorwackiej wyspie Lošinj, w miłej atmosferze zimowego kempingu Čikat. Oferujemy ciekawy program świąteczno-sylwestrowy, zabawę przy muzyce na żywo, uroczystą kolację sylwestrową i wiele innych atrakcji.

2019 Kalendarz zlotów...

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych na sezon 2019. W tym sezonie zapraszamy na zloty wycieczkowe do Francji. W programie Normandia, Bretania, Zamki nad Loarą i Prowansja. Serdecznie zapraszamy

2019 Adria Rally Chorwacja

Zlot ADRIA CAMPING RALLY, organizowany przez Chorwackie Stowarzyszenie Kempingowe (UKH) odbędzie się w terminie 22-29.06.19 na chorwackiej wyspie Lošinj, na terenie kempingu Čikat.

2019 Europa Rally Chorwacja

W terminie 06-10.06.19 zapraszamy na zlot EUROPA RALLY, który tym razem odbędzie się na wyspie Lošinj. Camping Čikat to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Wstęp do aquaparku dla uczestników zlotu jest bezpłatny.

2019 FICC Chateaubriant...

26.07-04.08.18 International FICC Rally odbędzie się w pięknym francuskim mieście Châteaubriant, około 350 km na południowy zachód od Paryża, pomiędzy Nantes i Rennes.