OFERTA EUROTUNNEL

Aby dojechać do francuskiego terminala, należy jechać autostradą A16 do Coquelles i kierować sie wg znaków "Tunnel sous la Manche". Autostradę nalezy opuścić zjazdem 13, a wówczas znajdziecie sie Państwo bezpośrednio w punkcie odpraw w Coquelles, gdzie należy okazać swój bilet.

Po stronie angielskiej terminal znajduje sie w Folkestone. Na autostradzie M20 należy kierować sie wg znaków "Channel Tunnel" i zjechać zjazdem 11A

Do punktu odpraw należy sie zgłaszać co najmniej na 45 min przed wjazdem a jeśli chcecie Państwo zrobić zakupy w sklepach centrum handlowego, wówczas naturalnie dużo wczesniej.

Własnym samochodem wjeżdża się na peron. Następnie każdy z kierowców wjeżdza do wskazanego przez pracownika Eurotunnelu wagonu. We wnętrzu wagonu zostaje ustawiony przez pracownika Eurotunnelu. Po zatrzymaniu samochodu należy otworzyć okna i zaciągnąć hamulec ręczny. Podczas 35 minutowej jazdy można wysiąść z samochodu, posłuchać muzyki lub skorzystać z toalety.

Czas trwania przejazdu, tylko 35 minut z jednego do drugiego terminala (ok. 47 km). Przejazdy co 15 minut, w nocy co 2 godziny. Przejazdy codziennie przez 24 godziny na dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych.


UWAGA!
Ze względów bezpieczeństwa Eurotunnel nie przewozi samochodów z instalacją gazową LPG