Zadzwoń

Pakiet InterRisk2

bon

Pakiet prewencyjny InterRisk2 jest produktem wspólnym PZM i InterRisk w ramach prorozumienia obu firm. Pakiet wymieniany jest w PZM na bony - talony wydawane przez agencje InterRisk, jako dodatkowa korzyść ubezpieczonego.
 

Pakiet InterRisk2 składa się z:
-winiety austriackiej 10dniowej dla sam. osob. do 3,5t, z wyznaczoną datą ważności. patrz opis winiety
https://pzmtravel.com.pl/pzmsklep/austria-,winietka,10-dni,dla,pojazdow,do,3%2C5,t,0,1,1.html
-dwóch kamizelek odblaskowych z normą EU,
-płyty PZM INFO.

Składając zamówienie na realizację pakietu drogą wysyłkową wpisz numer bonu do okienka oraz date od jakiej ważna jest polisa i dokończ proces zakupu. Następnie wyślij bon listem na adres: PZM Travel Sp. z o.o., ul. Madalińskiego 20 lok. 3A, 02-513 Warszawa, wpisując na kopercie numer zamówienia,a kopię polisy oraz potwierdzenie przelewu za polisę prześlij mailem na adres: sklep@pzmtravel.com.pl  lub dołącz do przesyłki z bonem.
Otrzymanie przez nas bonu i kopii polisy z potwierdzeniem zapłaty polisy jest koniecznym warunkiem realizacji zamówienia.
Prosimy zwracać uwagę na termin ważności bonu, realizujemy tylko te zamówienia, do których bony dotrą do naszego biura przed upływem ich terminu ważności.

W przypadku deklaracji odbioru bezpośredniego należy udac się z bonem do punktu PZM w następujacych miejscowościach: Lista punktów PZM.